Damla Etiket
Folyo Etiket
Metal Etiket
Ofset Kutu
Polikarbonat Leksan
Pvc Leksan
Rezopal ve Traffolyte
Rulo Etiket
Rulo Etiket 2
Solid Etiket

Leksan Etiketler

Polikarbonat, plastik etiket veya PVC etiket olarak da bilinen lexan etiket; isimlikler, kaplamalar ve kontrol panellerinde sıklıkla tercih edilen etiket türleri arasında yer alır. Makinelerde ve elektronik ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen leksan etiket ürünleri serigrafi, dijital ve UV baskı gibi farklı baskı teknikleri ile basılabilir.

Ürün Çeşitleri

Leksan Etiketler
Çıkartma Etiket

Çıkartma Etiket

Sticker etiket olarak da adlandırılan çıkartma etiket, geniş bir kullanım alanına sahip etiket türleri arasında yer alır. Kuşe çıkartma etiketler hava koşullarına dayanıklı değildir bu nedenle çoğunlukla iç mekanlarda tercih edilir.

Ürün Çeşitleri


ALUMİNYUM ETİKET

Özenli bir tasarım alüminyum etiketlere aktarılınca marka imajlarını destekleyen sanatsal sonuçlar alınabilir. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen alüminyum etiketler hem dayanıklı hem de oldukça estetik bir yapıya sahiptirler.

Ürün Çeşitleri

ALUMİNYUM ETİKET

Ürün Ambalaj Etiketleri

Ürün Ambalaj Etiketleri

Etiketler; ürünün kullanım şeklini, tariflerini, üreticisini, üreticisinin logosunu, ağırlığını, özelliklerini, üretim tarihini ve bazı durumlarda son kullanma tarihini içerebilen; markalara özel tasarlanan ve farklı amaçlarla üretilebilen grafik tasarımlar olarak tanımlanabilir.

Ürün Çeşitleri


Traffolyte Etiket

Traffolyte; 1927 yılından beri etiket yapımında kullanılan ve iki ya da üç katmandan oluşan plastik bir tabakadır. Her tabaka farklı bir renkte olduğu için işlem sonrası ortaya çıkan etiketin içi ve dışı farklı renkte olur. Her ne kadar üç ayrı rengin görüldüğü mamuller olabilse de kullanımı yaygın olan iki renkli ürünlerdir.

Ürün Çeşitleri

Traffolyte Etiket

QR Barkod Etiketler

QR Barkod Etiketler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomasyon sistemleri için en çok kullanılan etiket çeşitleri QR kod etiketler ve barkod etiketlerdir.

Ürün Çeşitleri


2018 Yılından günümüze baskı ve ajans hizmetleri

Tüm Türkiye'ye hizmet verip, kurumsal müşterilere hepsi bir arada çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal

Sayılarla Etiket

Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir. Uygun ölçümü gözlemleyin, doğru zamanlama her şeyde en önemli unsurdur.

Ayda 0

Üretim Kapasitesi

Firma Sayısı 0

Anlaşmalı Firma

Dünya'da 0

Ülkeye İhracat

Toplamda +0

İnsan Kaynağı